Darmowa dostawa powyżej 200zł

Oferta pracy – brand manager

04.07.2023

Praca

Poszukujemy Brand Managera

Warunki zatrudnienia:

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Pełny etat: 1/2 pełnego etatu

Wynagrodzenie: 5000 zł brutto

Minimalne wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: marketing, zarządzanie, dziennikarstwo, komunikacja, PR lub min. 3 lata doświadczenia w agencji marketingowej na samodzielnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu marką min. 2 marki
  • Znajomość aktualnych trendów w komunikacji
  • Rozległa znajomość kultury popularnej i internetowej
  • Praktyczna znajomość programów do zarządzania treścią w mediach społecznościowych
  • Umiejętność tworzenia angażujących, kreatywnych treści
  • min. podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych (Affinity Designer, Photoshop, Gimp lub podobne)
  • Znajomość WordPressa
  • Zainteresowanie zdrową żywnością i grzybami leczniczymi będzie dodatkowym atutem
  • Obowiązki:
  • Współtworzenie persony marki
  • Uczestnictwo w komunikacji z firmą brandingową
  • Współtworzenie strategii komunikacji z Managerem Operacyjnym i Kreatywnym
  • Tworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych
  • Tworzenie treści do rozpoczęcia działalności w Social Mediach
  • Tworzenie kluczowych komunikatów
  • Tworzenie person klientów
  • Koordynacja współpracy z agencją performance marketingu
  • Udział w targach
  • Zarządzanie treścią na stronie internetowej

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej oferty pracy, możesz skontaktować się z nami:

hii@shroom4you.com